Facebook &
Instagram ADS

Wyjdź do ludzi z komunikatem
w miejscu gdzie jest każdy

DZIĘKI FACEBOK & INSTAGRAM ADS
UZYSKAJ

Więcej połączeń telefonicznych

Facebook i Instagram to idealne medium, w którym jesteśmy w stanie zaciekawić klienta produktem i nakłonić do pozostawienia kontaktu w celu uzyskania więcej informacji.

Większą rozpoznawalność

Kampanie Facebook & Instagram Ads to idealne narzędzie do zwiększania rozpoznawalności Twojej marki lub produktu. Sprawimy, że Twój biznes stanie się bardziej rozpoznawalny w docelowej grupie wyświetlając komunikat nawet 10 razy jednej osobie.

Najdokładniejsze targetowanie

Platforma Facebooka udostępnia nam najdokładniejszy system targetowania. Możemy docierać do klientów po wieku, płci, ilości dzieci, statusie związku, urządzeniu, częstych podróżach czy miejscu przebywania z dokładnością do 1 km. 

Wypełnij brief

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Wpisz adres swojej strony www, podaj maila kontaktowego i opisz pokrótce cel reklamowy jaki chcesz osiągnąć. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe i zaproponujemy rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Wpisz adres swojej strony www, podaj maila kontaktowego i opisz pokrótce cel reklamowy jaki chcesz osiągnąć. Skontaktuję się z Tobą najszybciej jak to możliwe i zaproponuję rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

formularz strona główna

formularz strona główna mobile

Projekt bez tytułu (2)

Bumerag

Paweł Prudło

Paweł Prudło

+48 518 926 548